Yoga Friends
Zajęcia

Start z Yogą

Przyjdź na zajęcia BEZ wcześniejszego zapisywania się - zgłoszenia obowiązują tylko na kursy i warsztaty oraz wydarzenia specjalne. (AKTUALNOŚCI)

Przyjdź z kilkunastominutowym wyprzedzeniem – spokojnie się przygotujesz i wejdziesz na salę. Będziemy wdzięczni za nie spóźnianie się.

Weź wygodny, niekrępujący ruchów strój - czyli legginsy/spodenki i koszulka, w okresie chłodniejszym zabierz ze sobą również ciepłą bluzę lub sweter na czas relaksu.

Ćwicz boso - na zajęciach jogi ćwiczą również Twoje stopy.

Przyjdź z lekkim żołądkiem - najlepiej zrezygnuj z ciężkostrawnych potraw min. 3 godziny przed zajęciami, z lekkostrawnych – min. 1 godzinę. Praktyka będzie przyjemniejsza i bardziej efektywna.

Zgłoś dolegliwości czy kontuzje – poinformuj nauczyciela o urazach przed zajęciami. Również podczas zajęć, w razie dyskomfortu lub bólu, daj znać nauczycielowi jak się czujesz – to ważne, by  joga była dla Ciebie pozytywna i korzystna.

Wyłącz lub wycisz tel. komórkowy (NIE pozostawiaj telefonu na wibrowanie !) – to ważne, żeby nie rozpraszać siebie i innych osób na sali.

Pomoce do jogi - w Yoga Friends mamy wszystkie pomoce potrzebne do ćwiczeń: maty, wałki, kostki, paski, pianki oraz specjalne krzesła do jogi. Namawiamy Cię jednak do zakupienia i posiadania własnej MATY, którą możesz przynosić ze sobą na zajęcia – i niech zmobilizuje Cię ona do praktyki jogi w domu :)

Panie w trakcie menstruacji wykonują nieco inny zestaw asan – prosimy o poinformowanie nauczyciela przed zajęciami o tym stanie.

Panie w czasie ciąży – przychodzą na zajęcia specjalnie dostosowane dla nich. W tym czasie praktyka jest łagodniejsza, niektóre pozycje są zabronione, a niektóre bardzo wskazane. Istotne jest by przyszła mama i dziecko czuły się doskonale w trakcie i po sesji jogi. W normalnych zajęciach można wziąć udział tylko za specjalną zgodą nauczyciela.

Pytaj – przed zajęciami lub po zajęciach możesz zadać pytania, na które nauczyciel odpowie, zaspokoi ciekawość i pokieruje Twoja praktyką. W trakcie zajęć unikaj pytań, żeby nie burzyć rytmu zajęć i koncentracji pozostałych uczestników.

Miłej praktyki!

OPIS POSZCZEGÓLNYCH ZAJĘĆ  : http://yogafriends.pl/zajecia/opis-zajec