Yoga Friends
Nauczyciele

Małgosia Gwizdek

Dane kontaktowe


“„Joga to nauka zgłębiająca techniki, dzięki którym możemy pozbyć się iluzorycznej zasłony stojącej między nami, a ożywczą siłą życia.” ”

Donna Farhi

Małgosia Gwizdek

O mnie

Zawodowo działam w obszarach z branży technicznej, związanej z moim chemicznym wykształceniem. Poszukując dla siebie odpowiedniej dawki ruchu po pracy odkryłam jogę i jej dobroczynne działanie na ciało i umysł.

Joga w moim życiu

Swoją przygodę rozpoczęłam ponad 10 lat temu od metody Iyengara praktykując pod okiem Inki Kozłowskiej, gdzie poznawałam podstawy jogi. W dalszych poszukiwaniach trafiłam na zajęcia do Ulli Wilczyńskiej-Kalak  i odkryłam Vinyasę , którą polubiłam za płynność ruchów i poczucie siły. Kolejny etap na mojej jogowej ścieżce to Yin joga, gdzie w łagodnej praktyce szukam pogłębienia wewnętrznego spokoju i świadomości ciała.

Kwalifikacje i doświadczenie

Ukończyłam kurs nauczycielski RYT200 Vinyasa Yoga w Studio Namaste Yoga Poznań oraz

trening nauczycielski Yin jogi (40 hrs Yoga Alliance) pod okiem Dominika Trznadla.

Praktykę doskonalę na zajęciach i warsztatach min. u Ulli Wilczyńskiej- Kalak, Agnieszki Wojtkowiak i Konrada Kocota.

Moje zajęcia

Na zajęciach skupimy się na budowaniu wewnętrznej i zewnętrznej równowagi, siły fizycznej i elastyczności. Będziemy praktykować łagodne i bardziej dynamiczne sekwencje asan w połączniu ze świadomym oddechem i relaksacją. Chcę podzielić się wszystkim tym, czego nauczyłam się w jodze przez lata własnej praktyki.

Poza jogą

Uwielbiam naturę, dobrą, zdrową kuchnię i podróże.