Yoga Friends
Nauczyciele

Aliona Lubinski

Dane kontaktowe

Aliona Lubinski

O mnie                    

Jestem Ukrainką i od dziecka moje życie było związane ze sportem. Chodziłam na tańce, przez 8 lat ćwiczyłam gimnastykę, i 5 lat fitness. Prowadziłam personalne zajęcia siłowe i grupowe z aqua fitnessu.

Joga w moim życiu  

FB - Aliona Lubinski YOGA                                   

Swoją podróż z jogą zaczęłam od Ashtanga jogi w 2018 roku po przeprowadzce do Polski. Od tego momentu bezpowrotnie zatraciłam się w praktyce jogi i po jakimś czasie zaczęłam próbować innych jej rodzajów, ostatecznie skupiając się na jodze Vinyasa oraz Yin. W Vinyasa jodze odnajduję siłę i aktywność, a w Yin jodze balans i spokój.

W praktyce jogi coraz bardziej zdumiewa mnie nie tylko aspekt fizyczny, ale również psychologiczny i zdrowotny. Czuję że joga harmonicznie wypełnia moje życie w różnych jego sferach i chciałabym dzielić się tym uczuciem z innymi.

Kwalifikacje i doświadczenie

  • RYT200 Vinyasa Yoga w Studio Namaste Yoga z nauczycielami: Ulla Wilczyńska-Kalak, Mateusz Stańczak, Patrycja Gawlińska i Piotr Marcinów
  • 40h kurs Yin Yogi i TCM z Dominkiem Trznadelem
  • 50h kurs Anatomia jogi z Gosia Kobus-Kwiatkowska
  • Organic Art Syntony - Szkolenie z zakresu muzykoterapii organicznej: Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce (stopień I i II)

Swoją praktykę własną pogłębiam na licznych zajęciach, kursach i warsztatach u takich nauczycieli jak Gosia Kobus-Kwiatkowska (Anatomiajogi), Karola i Adrian (Yogahome), Dagajoga i innych. 

Moje zajęcia

Na moich zajęciach Vinyasa jogi odnajdziesz wewnętrzną siłę i moc oddechu, indywidualne podejście do każdej osoby, a także dbałość o technikę ruchu. Nie ma tutaj stałej sekwencji pozycji, dzięki czemu jest dużo miejsca na kreatywność i różnorodność asan. Każde zajęcia są wyjątkowe i róznią się od poprzednich. Prowadzę rownież praktykę Yin jogi, gdzie uczymy się cierpliwości skupiająć się na długim trwaniu w określonych pozycjach. To praktyka, która regeneruje, uspokaja i relaksuje. 

Oprócz zajęć Vinyasa i Yin jogi, prowadzę również Ceremonie dźwięku z misami tybetańskimi, gongiem i instrumentami archaicznymi. Podczas koncertu znajdziesz przestrzeń na oderwanie się od codzienności, uwolnienie emocji, relaks. Zapraszam do wspólnego zatracenia się w magicznych wibracjach dźwięku. 

Poza jogą

Uwielbiam spędzać czas blisko natury, czy to podróżując czy też spacerując z moim psem. W kwestii sportu, od czasu do czasu nadal mam ochotę na trening siłowy, a od kilku sezonów uczę się także jeździć na snowboardzie. Bardzo cenię sobie czas spędzany ze znajomymi i rodziną :)