Yoga Friends
Nauczyciele

Ewa Degórska

Dane kontaktowe

504365739

Ewa Degórska

O mnie 

Lubię przyglądać się światu, ludziom, a także sobie i pewnie dlatego z wykształcenia jestem socjologiem, a z zamiłowania joginem. 

Na co dzień zajmuje się komunikacją i strategią marketingową, przez kilka lat byłam również badaczem – mam za sobą doświadczenie w prowadzeniu wywiadów indywidualnych i grupowych oraz warsztatów, co zdecydowanie pomaga mi pracować z ludźmi. 

Kwalifikacje i doświadczenie

Dyplomowany nauczyciel jogi – Introductory II ( Certyfikat jogi metodą BKS Iyengara, Indie).

Ukończyłam trzyletni kurs nauczycielski prowadzony przez Konrada Kocota, zakończony egzaminem Introductory II.  Regularnie uczestniczę w konwencjach jogi Iyengara i warsztatach prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy: Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego, Raberta Spicę, Nataszę Moszkowicz, Ewę Wardzałę, Sharat Arora, Birjoo Mehtę, Jaki Nett, Faequ’a oraz Corine Biria, o. Joe Pereirę, Lois Steinberg, Stephane Lalo oraz Balu Thevar (w nurcie ashtangi viniyasa jogi).

Joga w moim życiu

Jogę praktykuję od 7 lat. Obecnie jest w trakcie kursu nauczycielskiego wg metody Iyengara prowadzonego przez Konrada Kocota. Wielokrotnie uczestniczyłam licznych warsztatach prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy: Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego, Ewę Wardzałę, Sharat Arora, Faequ’a oraz Corine Biria, Lois Steinberg, Stephane Lalo oraz Balu Thevar (w nurcie ashtangi viniyasa jogi).

Moje zajęcia 

Joga jest wspaniałym sposobem na pracę nad sobą: swoim ciałem, umysłem i emocjami. Na swoich zajęciach chcę dzielić swoimi doświadczeniami z praktyki własnej oraz u boku wspaniałych nauczycieli jakich dane mi było spotkać. Chciałabym zachęcić do podjęcia wyzwania jakie stawia nam joga – przekraczania siebie, własnych ograniczeń i nieustawania w poszukiwaniu.