Yoga Friends
Nauczyciele

Adriana Prętka

Dane kontaktowe

606 933 361


“Twoje ciało jest w przeszłości. Twój umysł w przyszłości. W jodze łączą się razem w teraźniejszości.”

BKS Iyengar

Adriana Prętka

O mnie 

Z wykształcenia jestem filologiem, studiowałam także psychologię oraz inżynierię oprogramowania. Na co dzień pracuję w firmie IT dbając o jakość oprogramowania.

Joga w moim życiu

Z jogą zetknęłam się w 2006 roku w ramach rehabilitacji. Nie spodziewałam się, że zaprzyjaźnimy się na dłużej. Zupełnie niepostrzeżenie joga stała się ważną częścią mojego życia. Znalazłam w niej wytchnienie od codziennego zabiegania, spokój, uważność, odkrywanie siebie na nowo. Zafascynowała mnie jej wszechstronność i różnorodność, holistyczność podejścia oraz możliwości terapeutyczne.

Kwalifikacje i doświadczenie

Jogiczną praktykę pogłębiam uczestnicząc w warsztatach doświadczonych nauczycieli z Polski i zza granicy. Aktualnie jestem certyfikowanym nauczycielem metodą Iyengara® w stopniu Intermediate II.

Moje zajęcia

Lubię prowadzić zajęcia dla początkujących - obserwować, jak ciała budzą się z uśpienia i ożywiająca energia przepływa coraz swobodniej i coraz głębiej. 

Poza jogą

Wolny czas chętnie spędzam na warsztatach jogi lub działając w ogrodzie i spotykając się z przyjaciółmi. Odpoczywam najlepiej z dobrą książką, psem i gorącą herbatką...