Yoga Friends
Aktualności

Szkoła Yoga Friends potrzebuje wsparcia Przyjaciół !

Kochani


Z powodu trwającej w kraju pandemii zostaliśmy z dnia na dzień pozbawieni możliwości wykonywania swojej pracy, którą kochamy całym sercem.
Szkoła jogi musiała zostać zamknięta a wszystkie zajęcia i warsztaty odwołane.
Ponowne jej uruchomienie najprawdopodobniej będzie możliwe dopiero w ostatnim, czwartym etapie znoszenia obostrzeń.

W tej chwili jesteśmy w stanie zaoferować Wam jedynie zajęcia online z naszymi nauczycielami, którzy dzielnie stawili czoła temu trudnemu wyzwaniu, jakim jest prowadzenie zajęć jogi na odległość.

Z owoców ich pracy oraz ekipy Yoga Friends możecie korzystać na kanale YouTube gdzie co tydzień publikujemy nowe sesje jogi https://www.youtube.com/channel/UCh5PluBL1G1T3xHJgXsqk7g
oraz podczas sesji jogi online w grupach na platformie ZOOM.us

Trudno nam prosić o pomoc - w tym momencie nie mamy innego wyboru, po prostu potrzebujemy Waszego wsparcia by szkoła mogła przetrwać i byśmy znowu mogli się z Wami spotkać na macie podczas praktyki w Yoga Friends.

Od momentu powstania Yoga Friends towarzyszyła nam idea, że budujemy miejsce, które służy Wam jako miejsce do praktyki jogi na najwyższym poziomie gdzie można się spotkać z serdecznością, życzliwością i wyrozumiałością dla naszych niedoskonałości.
Yoga Friends jest miejscem, w którym realizujemy swoją pasję do jogi i zarażamy nią innych.

Nie potrafimy sobie wyobrazić, że mogłoby tego zabraknąć.

Przez 13 lat działalności poprowadziliśmy ponad 30.000 godzin sesji jogi i dziesiątki jogowych warsztatów, koncertów, wydarzeń i jogowych spotkań.
Zebrane fundusze przeznaczymy na spłaty zobowiązań, czynsze, rachunki, wynagrodzenie recepcji, nagrania sesji online i obsługę techniczną.
Są to minimalne koszty, które pozwolą nam przetrwać czas zamknięcia do momentu, aż możliwe będzie wznowienie działalności.

Dziękujemy za każdy gest wsparcia!


Dobrze wiedzieć, że obok nas są przyjaciele, którym również zależy na przetrwaniu Yoga Friends.

 

https://zrzutka.pl/h2s8b3