Yoga Friends
Aktualności

NOWY KURS - WSTĘP DO JOGI wg Iyengara od 5.11 - 20.12 z Nadią i Darkiem

Powiadomcie znajomych - NOWY KURS - WSTĘP DO JOGI wg Iyengara od 5.11 - 20.12 z Nadią i Darkiem.Na kurs obowiązują ZAPISY (w recepcji szkoły),lub poprzez formularz https://form.jotformeu.com/62905254555358 Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

Wtorek: godz. 19:10 – 20:25 (DAREK)

Piątek: godz. 18:55 – 20:10 (NADIA)


Jeżeli nie możesz uczestniczyć w któryś zajęciach, możesz je odrobić na dowolnych zajęciach z grafiku aż do 31 grudnia !.

Koszt: karnet na 14 zajęć w cenie 250zł / 230zł (studenci).
Możliwość uczestnictwa ZA DARMO w kursie na karty : BENEFIT, Multisport PLUS, OK System, FitProfit - dla kart obowiązuje kaucja zwrotna 200zł po zakończeniu kursu.
Płatność w szkole wyłącznie gotówką.

W trakcie kursu każdy uczestnik otrzymuje skrypt zawierający informacje o podstawowych asanach oraz wyjaśniający główne pojęcia jogi.

Kurs rozpocznie się, gdy uzbiera się 10-os. grupa, w przeciwnym wypadku rozpoczęcie opóźni się o tydzień.

Aby wdrożyć Państwa do praktyki poza grupą kursową, dwa zajęcia, najlepiej pod koniec kursu, należy wybrać w dowolnej grupie z poziomu 0 lub 0/1 z grafiku u dowolnego nauczyciela z Yoga Friends.

Kurs polecany wszystkim początkującym w jodze: tym, którzy pragną poprawić swoją kondycję fizyczną, uspokoić nieco swój rozbiegany umysł, opanować technikę dobrego relaksu, czy też na kilkadziesiąt minut porzucić szalone tempo codziennego życia.
Cykl 14 zajęć wprowadza w podstawy jogi Iyengara. Uczestnicy poznają ok. 40 asan (pozycji), które budują siłę, wytrzymałość, równowagę oraz zwiększają elastyczność ciała. Kurs stanowi całość. Prowadzi od prostych pozycji ku bardziej złożonym.
W metodzie Iyengara asany zostały sklasyfikowane w grupach, opierających się na anatomicznej strukturze ciała oraz wpływie, jaki wywierają na ciało i umysł. Są to pozycje stojące, skłony, asany siedzące, pozycje odwrócone, asany na brzuch i lędźwie, skręty, wygięcia do tyłu, pozycje regeneracyjne. Uczymy asan ze wszystkich grup, jednak kładziemy szczególny nacisk na pozycje stojące, ponieważ właśnie one stanowią solidny fundament do opanowania reszty asan. Asany praktykujemy w metodycznie ułożonych sekwencjach, na zakończenie poddając się kilkuminutowemu relaksowi.
Informacje praktyczne:
Kurs prowadzą dyplomowani nauczyciele jogi Andrzej Kubiak i Darek Zelis.

W przypadku nieobecności – możliwość odrobienia zajęć na dowolnej grupie „0” lub „0/I” u prowadzących kurs.

Poprzez systematyczną praktykę asan doskonalimy zarówno ciało jak i umysł, budujemy wewnętrzną równowagę i zadowolenie. Zapraszamy!

* Zwrot kaucji po odrobieniu wszystkich zajęć z kursu, w przeciwnym razie potrącenie kwoty za nieodbyte zajęcia.
NIEOBECNOŚĆ NA ZAJĘCIACH MOŻNA ODROBIĆ DO 31.12.2019